Anasayfa / Güncel Haberler / HaberChef farkıyla ”Ankara Mövenpick Hotel”

HaberChef farkıyla ”Ankara Mövenpick Hotel”

 

Kurulduğu günden itibaren turizim konusunda yenilikleri en yeni haberleri okuyucusuna ileten uzman kadroya sahip olan Haberchef’de bu hafta Mövenpick Hotel Ankara  ile iletişime geçip siz okuyucularımızı bilgilendirmek istedik.


Otelimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

2016 stratejimiz güçlü yönlerimizi öne çıkartmak üzerine kuruluydu. Mövenpick markası hem İsviçre mükemmeliyetçiliğini hemde Türk misafirperverliğini içinde barındırıyor. Yiyecek İçecek konusunda öne çıkıyoruz. Diğer markaların sahip olmadığı bir özelliğimiz var. Kendi dondurmamız, kahvemiz ve çikolatamız var. Kendi ürünlerimizi servis ediyoruz. Toplantı, düğün ve spa konularında iddialıyız. Bu yönlerimizi öne çıkararak, kendimizi tanıtıyoruz. Otelimizde sürekli konaklayan misafir oranımız çok yüksek. Misafirlerimizin tekrar bizi tercih etmesini sağlamak için ekip olarak çalışıyoruz. Yüksek misafir memnuniyeti başarıyı getiriyor.

2017 için kalite ile rekabet etme stratejimiz var. Zor dönemlerde piyasa payını koruyabilmek için genelde ilk başvurulan çözüm fiyatla rekabet etmek ve dolayısıyla kaliteden ödün vermek. Biz kalite odaklı stratejinin başarı için doğru bakış açısı olduğuna inanıyoruz. İyi hizmet her zaman otel misafirini çekiyor.

Fiziki bir yeni yatırım planımız şuanda yok.

Gelecekteki hedefimiz piyasadaki konumumuzu sağlamlaştırarak daha da yukarıya taşımak. 2 yıla yakın süredir tripadvisor.com sitesinde(milyonlarca gezginin tavsiyeleriyle birlikte çok çeşitli seyahat seçenekleri ve planlama özellikleri ile en iyi otel fiyatlarını bulmak için yüzlerce web sitesini kontrol eden rezervasyon araçlarına doğrudan bağlantılar sunar.) Ankara’daki tüm oteller arasında 1. Konumdayız. Bu değerlendirmeyi yapanlar otelimizde konaklayan misafirlerimiz. Bizde yatırım planlarımız misafir memniniyetini yükseltmek üzerine. Misafirlerimizin bu yüksek memnuniyet seviyesinde servis almasını sağlayan da ekibimiz. Ekibimize ve onların gelişimine yatırım yapıyoruz.

 

 

Haberchef.org ekibi olarak Mövenpick Hotel Ankara‘ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir